Обратная связь

Name:
E-mail:
Massage:

прогресивна
технологія
монолітного
будівництва


Наша спеціалізація - розробка і впровадження інноваційних технологій в будівництві, створення концепцій, проектування, будівництво комерційної, житлової і приватної нерухомості з застосуванням запатентованої іноваційної будівельної технології BRICK HOUSE.

Наша стратегія - впровадження системи BRICK HOUSE на світовий ринок будівництва. Принцип работи - використання екологічних матеріалів BRICK HOUSE та нових якісних рішень в будівництві. Переваги - іноваційна технологія BRICK HOUSE, досвідчена команда та високі технічніе стандарти.

BRICK HOUSE - це прогресивна технологія монолітного будівництва. Система дозволяє суттєво скоротити час будівництва, здійснити швидке поверенення інвестицій, зберігаючи при цьому всі якісні характеристики: енергозбереження, довговічність, естетику. Компоненти системи є экологічно чистими, підходять до всіх кліматичних зон та будівництва будь-якої складності.

 

litos logo kirpich glavnaya

Лицьова
цегла 

Лицьова цегла ЛИТОС - кращий матеріал для будівництва фасадів , який призначений для декорування зовнішніх стін , парканів , фундаментів і багато іншого . Лицьову цеглу ще називають облицювальна цегла , декоративна цегла , або фасадна цегла . Вона отримала широке розповсюдження завдяки своїм високим властивостям , в тому числі тому , що на цеглу облицювальну ціна відповідає її якості . Цеглу Літос застосовують для облицювання фасадів будівель і декорування зборів . В даний час представлена ​​велика різноманітність форм і кольорів облицювальної цегли . Щоб допомогти Вам швидко цеглу облицювальну купити в Україні , визначитися з ціною і дизайном , ми надаємо вичерпну інформацію з усіх виникаючих питань і допомагаємо прийняти аргументоване рішення про те , щоб купити облицювальну цеглу ( Україна ) вигідно.

Приклади використання фасонних елементів

 • Варіанти кладки кутів
 • Варіанти кладки колон
 • Варіанти обрамлення вікон
 • Варіанти примикання цоколя до стіни

Технічні характеристики

 • Технічні характеристики
 • Сертифікати
 • Найчастіши питання

Допомога забудовнику

 • Рекомендації з використання лицьової цегли
 • Рекомендації з выбору кладочної суміші
 • Инструкція з кладці

Вибір цегли

 • Цегла для заборів
 • Цегла для облицювання дома
 • Цегла для камінів


Сучасна індустрія виробництва будівельних матеріалів зробила крок далеко вперед. Зараз розвинене виробництво облицювальної цегли з підвищеною морозостійкістю , дуже стійкої до зовнішніх впливів (вітер , волога та будь опади). Лицьова цегла Літос володіє дуже високими теплоізоляційними характеристиками , дуже актуальними в наших широтах. Це робить сучасну цеглу кращим вибором для будівництва. Ви можете купити таку облицювальну цеглу недорого , і залишитися задоволеним її якістю і технологічними характеристиками.Для облицювальної цегли важливі і естетичні характеристики, адже вона застосовується для фасадів будівель. Лицьова цегла сам по собі гарна і дає закінчену цегляну кладку, що не вимагає ніяких додаткових операцій по штукатурці, фарбуванню і т.д. До того ж, облицювальна цегла довгий час зберігає заводський зовнішній вигляд. Зробити облицювальну цеглу виробник повинен так, щоб вона не вигорала на сонці і не псувалася під впливом різних опадів.

Продукція


ЗберегтиЗберегти